Maltiečiai pradėjo kasmetinės labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“ žygį per Lietuvą. Jos tikslas – priminti, kad šalia mūsų gyvena tūkstančiai vienišų, skurstančių senolių, tyliai laukiančių pagalbos.

Vilniuje įvyko „Maltiečių sriubos“ startas, kur akcijos žygį per Lietuvą palydėjo akcijos globėjas Prezidentas Valdas Adamkus.  Vargstantiems seneliams paaukota sriuba yra ne tik valgis. Tai gerumo ir pagarbos senatvei simbolis. Šiais metais akcijos renginiai vyks daugelyje šalies miestų ir miestelių – iš viso net 40 vietovių.

Telšių Maltiečiai prisijungia prie paramos akcijos „Maltiečių sriuba“, kuri vyks gruodžio 6 d., Turgaus a., Telšiuose nuo 17 valandos. Pagalvokime apie tuos, kurių stalas skurdus, kuriems reikia mūsų paramos ir dėmesio.

Už 2015 m. „Maltiečių sriubos“ metu paaukotas lėšas 17 miestų vienišiems senyvo amžiaus žmonėms į namus nuvežta daugiau kaip 116 tūkst. porcijų šilto maisto. Tokią pagalbą gavo tie, kurie iš niekur kitur jos sulaukti nebesitiki. Kiekvienas gavėjas buvo atsakingai atrinktas tariantis su seniūnijų darbuotojais, šeimos gydytojais, bendruomenių nariais. Už akcijos aukas visus metus finansuojamas ir kitas didelis maltiečių projektas senjorams – socialinė priežiūra namuose. Jis šiuo metu vykdomas 13 miestų, kur lankomi ir prižiūrimi 1466 vieniši seneliai. Iš viso šiuo metu maltiečiai Lietuvoje nuolat globoja daugiau kaip 2500 senjorų.

Paremti senelius kviečiame trumpaisiais numeriais 1417 – 2 €, 1418 – 3 €.

Didesnė auka www.maltieciusriuba.lt

Daugiau informacijos: https://www.youtube.com/user/MaltieciaiLietuva/videos

a4-kvietimas-i-renginius-regionams