Telšių r. savivaldybės kultūros centras 2010 m. pateikė projektą LR Kultūros ministerijai „Ant sepynių kalvų septynios meno kalbos“ ir iškovojo teisę Telšiams tapti Lietuvos kultūros sostine 2016. Šiandien Jūs taip pat galite prisijungti prie kultūros sostinės 2016 projekto ir tapti jo rėmėjų.

Vienas iš šio projekto uždavinių yra suformuoti teigiamą ir stiprų Telšių ir paties projekto „Ant septynių kalvų – septynios meno kalbos“ įvaizdį, parengti perspektyvią informacijos sklaidos strategiją, įtraukiant kuo daugiau žiniasklaidos priemonių. Geroji ankstesniųjų Lietuvos kultūros sostinių patirtis jau parodė, kad per kultūrą atsiveria naujos ir išskirtinės galimybės verslui. Kultūros sostinės metais visas regionas tampa aktyvesnis, kur kas geresnius rezultatus pradeda demosntruoti turizmo ir paslaugų sektoriai. Per kultūros sostinės informacinės sklaidos kanalus viešinami prekės ženklai yra teigiamai priimami galutinio vartotojo ir geriau įsimenami.

2016 m. rengninių programoje numatoma daugiau nei 50 įvairaus žanro renginių, kurie stebins grupių, atlikėjų ir kolektyvų gausa. Planuojama, kad renginiuse pasirodys daugiau kaip 3 000 šokėjų, artisų, atlikėjų. Visus kultūros sotinės renginius aplankys ir gyvai pamatys daugiau kaip 100 000 žiūrovų. Pagrindiniai renginiai bus rodomi ir per nacionalinę šalies televiziją, taip pat transliuojami internetu.

Lėšas galite pervesti į Telšių rajono savivaldybės paramos sąskaitą.
Rekvizitai: kodas 180878299, DNB banko Telšių skyrius, kodas 40100, sąsk. Nr. LT724010042800020195.
Būtina nurodyti mokėjimo paskirtį: „Telšiai – Lietuvos kultūros sostinė 2016“.

KREIPTIS DĖL RĖMĖJŲ